Edukacija za Mjesne odbore Grada Zadra

MO zadarZadar, 30. listopada 2014. – U okviru 3. odjela Akademije s ciljem organizacijskog jačanja stranke zadarski HNS-ovci pozvali su prijatelje iz Rijeke kako bi im prenijeli svoja dragocjena iskustva sa nedavno održanih izbora za Mjesne odbore Grada Rijeke.

Nakon što je HNS na mjesnim izborima u Rijeci ostvario visok rezultat od 15 posto, odnosno 18 osvojenih mandata, Andrej Poropat, potpredsjednik riječke podružnice i član TIM-a HNS-a i Žarko Stilin, predstojnik Središnjeg ureda, su predsjednicima ogranaka i kandidatima na listama za izbore za Mjesne odbore Grada Zadra edukacijom prenijeli svoja iskustva.

„Shvatili smo da je od strane birača u Rijeci ovo ispravan put te sam uvjeren da će i u Zadru biti razloga za zadovoljstvo", kazao je Poropat.
Žarko Stilin istaknuo je kako je od izuzetne važnosti mobilizirati sve HNS-ove članove, simpatizere i glasače u Gradu Zadru.

„Izlazite na izbore u 24 mjesna odbora, što je za pet više nego na izborima prije četiri godine. To je također siguran pokazatelj da će vaš rad i ljude s lista sigurno prepoznati svi u Gradu Zadru te vam iskazati povjerenje 16. studenoga 2014. godine na izborima za Mjesne odbore", ohrabrio je Stilin zadarske HNS-ovce.

Moderatore edukacije Poropata i Stilina oduševila je pozitivna energija i radni elan njihovih kolega i prijatelja iz Zadra.

© 2012., Sva prava pridržana, Politička akademija HNS-a